• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

ПЕРЕПРОШИВКА ТА РУСИФІКАЦІЯ АВТО У ДНІПРО

Чи справді русифікація авто настільки необхідна для комфортного користування авто? Насправді так, адже показники різних даних зовсім не звичні: вимірювання температури у Фаренгейтах, замість звичних кілометрів милі тощо. Щоб змінити ситуацію, необхідна перепрошивка американських авто.

Перепрошивка авто з Америки

Русифікація авто зі США - той напрямок діяльності, якою ми вже довгий час надаємо на високому рівні. У нас працюють виключно висококваліфіковані спеціалісти. Використовуючи сучасне обладнання, ми можемо дуже точно і оперативно виконати перепрошивку.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ РУСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕПРОШИВАННЯ АВТО

  • Милі за кілометри. Це критичний показник авто, оскільки безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху. І, звичайно, самому водію буде комфортніше бачити показники швидкості за кілометри.
  • Фаренгейти у Цельсії. Для нас зовсім незвичний формат вимірювання температури, прийнятий у США. Після русифікації не стане проблемою контроль температури або налаштування клімат-контролю.
  • Зміна частот радіо. Та сітка частот, яка використовується у США, не застосовується для використання в Україні. Таким чином, потрібна перепрошивка радіо, щоб ця проблема виявилася позаду.
  • PSI на PA. Контролюйте тиск у шинах та інші параметри у зручних одиницях вимірювання.

ПЕРЕПРОШИВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

Навчений персонал, сучасне обладнання – все це у поєднанні вже з напрацьованим досвідом дозволяє здійснити перепрошивку у стислий термін та якісно. У середньому процедура перепрошивки займає 1 день, а процес ділитися на 3 етапи: адаптація панелі приладів, клімат-контроль і тільки тоді перепрошується радіо.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти