• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

ПЕРЕПРОШИВКА ТА РУСИФІКАЦІЯ АВТО В ОДЕСІ

Хіба можна повноцінно насолоджуватись їздою без русифікації авто на 100%? Це непросто, адже одиниці виміру зовсім не звичні для нас: температура у Фаренгейтах, милі замість кілометрів та інше. Щоб це виправити та отримувати дані у звичному форматі, необхідна русифікація авто.

Перепрошивка авто із США

Перепрошивка автомобілів з Америки – наш повноцінний профіль діяльності, який ми можемо виконувати на найвищому рівні якості. Ми допускаємо до роботи лише кваліфікований персонал, який з використанням сучасного обладнання зможе виконати процес оперативно та безпомилково.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГИ ПЕРЕПРОШИВКИ ТА РУСИФІКАЦІЇ АВТО З США

  • Милі за кілометри. Вам не потрібно буде постійно напружувати мозок конвертацією, тому не важко контролювати швидкість руху, відстань та інше. Ви бачитимете настільки вже звичні кілометри на приладах.
  • Фаренгейти у Цельсії. Ще один важливий показник, який у США вимірюється виключно у Фаренгейтах. Вам буде неважко орієнтуватися на температуру за бортом або налаштувати клімат-контроль.
  • Зміна частот радіо. На американському континенті використовується принципово інша сітка частот, яка унеможливлює використання радіо в Україні. Перепрограмувавши радіо, ми зможемо вирішити цю проблему.
  • PSI на PA. Важливим є показник контролю тиску, який також буде у звичному для нас форматі.

РУСИФІКАЦІЯ АВТО ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

Наш великий досвід виконаних роботи, навчений персонал та обладнання дозволяють виконати русифікацію у стислий термін без втрати якості. У середньому процедура перепрошивки займає 1 день, а процес ділитися на 3 етапи: адаптація панелі приладів, клімат-контроль і тільки тоді перепрошується радіо.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти