• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕПРОШИВАННЯ ПО CADILLAC

Щоб повністю відчути задоволення від керування автомобілем зі США, необхідно виконати його русифікацію, оскільки системи вимірювання у нас і в Америці досить сильно відрізняються, а бортові системи оперують саме їх показниками.

Перепрошивка американського автомобіля

Великий досвід виконаних циклів перепрошивки та русифікації дозволяє нашим фахівцям проводити весь комплекс робіт протягом кількох годин. Ми маємо у своєму розпорядженні сучасне обладнання, яке також допомагає виконувати свою роботу на найвищому рівні.

У ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ ПОСЛУГА ПЕРЕПРОШИВКИ ТА РУСИФІКАЦІЇ

  • Милі переводяться за кілометри, завдяки цьому комфортніше контролювати швидкість та відстань. А також це безпечніше і дозволяє контролювати виконання правил дорожнього руху.
  • Фаренгейти перекладаються в Цельсії, що дозволяє виконувати налаштування клімат-контролю, не проводячи в голові складних обчислень.
  • Перепрошується FM-тюнер, оскільки спочатку з американського конвеєра сходять авто із зашитими американськими частотами. Тому перепрошивка потрібна, щоб слухати улюблене радіо.
  • Адаптуючи американську машину, застосовують процедуру переведення psi на pa. Таким чином, показники тиску під вашим контролем у зручному форматі.

ДОВЕРЬТЕ ПЕРЕПРОШИВКУ І РУСИФІКАЦІЮ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Накопичений нашими фахівцями досвід подібних робіт дозволяє усі операції виконати максимально швидко та на високому якісному рівні. Процедура триває трохи більше робочого дня, поетапно. Спочатку русифікується щиток із приладами, далі – кліматична система та радіо.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти