• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕПРОШИВАННЯ ПО FORD

Якщо є бажання відчувати повноцінну насолоду від поїздки на цьому американському автомобілі, рекомендується виконати його русифікацію, перевівши у звичні для себе одиниці вимірювання температури повітря на вулиці та в салоні, пройденої відстані тощо. Щоб отримати максимальний комфорт від поїздки, знадобиться русифікація Форда .

Перепрошивка американського автомобіля

Подібну послугу фахівці нашої компанії надають швидко та з гарною якістю. Всі роботи виконують досвідчені майстри, використовується сучасне оснащення, що гарантує точність операцій та оперативність їх виконання.

У ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ ПОСЛУГА?

  • Милі переводяться в кілометри, завдяки чому полегшується процес виміру необхідної відстані. Зміна, внесена до метричного налаштування вимірювань, дозволить контролювати швидкісний режим, не порушуючи правил дорожнього руху.
  • З переведенням температурного показника з Фаренгейтів у звичні всім градуси з'являється можливість настроїти в салоні ідеальний клімат, враховуючи при цьому температуру зовнішнього повітря. Усі проблеми зникають, коли виміри виконуються у Цельсіях.
  • Русифікація Ford має на увазі і перепрошивку радіо. У легкових автомобілях, випущених американськими виробниками, застосовується відповідна країні частотна сітка, яка абсолютно не вловлює вітчизняні хвилі. Перепрошивка вирішує і таке проблемне питання – можна насолоджуватися під час подорожі улюбленими радіопередачами.
  • Адаптуючи американську машину, застосовують процедуру переведення psi на pa.

ПРАЦЮЮТЬ МАЙСТРА

Накопичений нашими фахівцями досвід подібних робіт дозволяє усі операції виконати максимально швидко та на високому якісному рівні. Процедура триває трохи більше робочого дня, поетапно. Спочатку русифікується щиток із приладами, далі – кліматична система та радіо.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти