• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКОВАНА HONDA

Купуючи автомобіль японської марки Honda, клієнт отримує авто з іноземними одиницями вимірів. Управління таким транспортним засобом може бути некомфортним, оскільки вітчизняні автомобілісти звикли вважати дальність прямування за кілометри, а не за милі. Те саме стосується і температурних показників, які можуть бути встановлені в градусах за Фаренгейтом, а не за Цельсієм. Власне, в такому випадку потрібна русифікація Honda.

Перепрошивка японських автомобілів

Процедура перепрошивки машини обов'язково включає русифікацію Хонда. Подібні послуги оперативно та якісно готові надати кваліфіковані спеціалісти нашої компанії. Роботи виконуються із обов'язковим використанням професійного сучасного обладнання.

ЩО А СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ РУСИФІКАЦІЯ HONDA

  • На першому етапі співробітники компанії займуться перепрошивкою метричної системи спідометра на кілометри. Це дозволить водієві не тільки бачити, скільки кілометрів він проїхав, а й дотримуватись швидкісних лімітів. Тому русифікація Honda має виняткове значення контролю пересування.
  • Далі фахівці встановлять налаштування в системі клімат-контролю в градусах за Цельсієм. Це необхідно для того, щоб належним чином регулювати температурний режим у салоні.
  • В останню чергу перепрошується радіо, оскільки в придбаному авто можуть бути зовсім інші частоти.

ОПЕРАТИВНІСТЬ І ЯКІСТЬ

Багаторічний досвід роботи, кваліфікація співробітників та застосування спеціалізованого обладнання роблять русифікацію Хонда у нашому сервісі максимально швидкою та якісною. На адаптацію панелі приладів, перепрошивку системи клімат-контролю та радіо потрібно лише 1 день.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти