• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕПРОШИВАННЯ ПО HYUNDAI

Якщо ви придбали автомобіль марки Hyundai, які виготовляються в Південній Кореї, природно, ви не зможете бути повністю задоволені покупкою, оскільки у таких транспортних засобах всі налаштування будуть виконані англійською мовою. Тобто температура обчислюється за Фаренгейтом, а тривалість слідування не в кілометрах, а в милях. Все це завдає певних незручностей. Тому вам знадобиться така послуга, як Русифікація Hyundai.

Перепрошуємо імпортні авто

Русифікація Hyundai має на увазі проведення процедури перепрошивки машини. Це можна зробити в нашій компанії за мінімально короткий термін на високому якісному рівні. Перепрошивкою і безпосередньо русифікацією займаються кваліфіковані фахівці. Для виконання робіт використовується спеціальне обладнання.

ЩО А СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ РУСИФІКАЦІЯ HYUNDAI

  • Насамперед, фахівці переведуть милі за кілометри. Адже вітчизняним автовласникам буде досить складно орієнтуватися, якщо відстань доведеться виміряти за милі. Для встановлення необхідних параметрів проводиться русифікація Hyundai, а саме переклад метричної системи на спідометрі, що дозволяє водієві дотримуватися швидкісних обмежень і в цілому контролювати рух.
  • Обов'язковим етапом перепрошивки є переведення одиниць вимірювання температури. Якщо в авто застосовані налаштування за Фаренгейтом, то вони будуть змінені на градуси за Цельсієм. Таким чином, власник машини зможе регулювати температуру у салоні, створюючи комфортний мікроклімат.
  • Також перепрошується радіо, тому що в придбаному автомобілі може бути інстальована інша сітка частот.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Практичний досвід роботи, спеціальні знання та застосування спеціалізованого обладнання дає можливість співробітникам нашої компанії здійснювати русифікацію Hyundai максимально оперативно та якісно. Для виконання робіт потрібно лише 1 день. У послуги входить адаптація приладової панелі, зміна налаштувань у системі клімат-контролю та перепрошивка радіо.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти