• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКАЦІЯ ТА ПЕРЕПРОШИВКА JEEP

Купуючи в США автомобіль марки Jeep, керування ним буде незвичним для водія, оскільки багато одиниць виміру не застосовуються в нашій країні. Власне, у такому разі необхідна русифікація та перепрошивка.

Перепрошивка авто із США

Ми можемо запропонувати вам максимально якісні та оперативні послуги з перепрошивки та русифікації автомобіля, оскільки вже виконали дуже багато робіт, маємо значну кваліфікацію та сучасне обладнання.

ЩО А СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ РУСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕПРОШИВКА

  • Зміна миль на кілометри. Це дозволить комфортно контролювати швидкість та відстань. А це, у свою чергу, дуже важливо і для безпеки, і щоб дотримуватися правил дорожнього руху.
  • Зміна Фаренгейтів на Цельсії. Також важливий момент, щоб комфортно налаштовувати клімат-контроль, оскільки зовсім незвично для нас користуватись Фаренгейтами.
  • Зміна настройок FM-тюнера. Із заводу на американських авто прошиваються локальні сітки частот, які не застосовні в нашій країні. Тому перепрошивка потрібна, якщо ви бажаєте слухати улюблене радіо.

ДОВЕРЬТЕ ПЕРЕПРОШИВКУ І РУСИФІКАЦІЮ НАМ

Багаторічний досвід роботи, кваліфікація співробітників та застосування спеціалізованого обладнання роблять русифікацію у нашому сервісі максимально швидкою та якісною. На адаптацію панелі приладів, перепрошивку системи клімат-контролю та радіо знадобиться лише 1 день.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти