• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕПРОШИВКА ПО KIA

Для того, щоб використовувати всі можливості свого автомобіля, важливо здійснити русифікацію авто. Ми все життя використовуємо метричну систему і саме до неї прив'язані ПДР, тому важливо навести свідчення до цього виду. Це особливо актуально для автомобілів із США та Азії та Європи.

Перепрошивка KIA зі США та ЄС

Ми надаємо послуги перепрошивки автомобілів з Америки та європейського виробництва. Русифікація KIA проводиться за допомогою високоточного обладнання, програмного забезпечення та лише кваліфікованими фахівцями. Завдяки цьому ми можемо проводити русифікацію оперативно та на високому рівні.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ РУСИФІКАЦІЇ АБО ПЕРЕПРОШИВКИ KIA

  • Переведемо милі у звичні кілометри. Нашому водієві набагато зручніше контролювати швидкість та відстань саме в метричній системі. Перепрошивка та русифікація КІА легко вирішить це питання, щоб керування було комфортним.
  • Перекладемо Фаренгейти у Цельсії. Більше не доведеться конвертувати в голові показники клімат-контролю, а його налаштування триватиме кілька секунд. Перепрошивка на КІА допоможе і з цим.
  • Перепрошивка радіо. Проблема в тому, що в нашій країні використовуються частоти, які не налаштовані в автомобілях іноземного виробництва. Тому для використання FM-радіо важливо змінити сітку частот за допомогою перепрошивки.
  • Перекладемо Psi на Pa. Знову ж таки, дуже незвичний для нас формат вимірювання тиску буде змінено на звичні Паскалі, тому контролювати тиск шин та іншого буде зручніше.

ДОВЕРЬТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Наші майстри вже виконали величезну кількість циклів перепрошивки та русифікації, тому ми можемо гарантувати якість робіт. Перепрошивка та русифікація KIA в середньому займає не більше 1 дня, сама процедура виконується в кілька етапів: адаптація панелі приладів, налаштування системи клімат-контролю, радіо та навігатора.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти