• Адреса: Київ вул. Велика Окружна, 8 (гост. Тиса)
глобус

Київ

вул. Велика Окружна, 8

годинник

Неділя вихідний

9:00 до 21:00

РУСИФІКАЦІЯ АВТОМОБІЛЯ – ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ

Говорити про комфортне керування транспортним засобом, якщо воно не русифіковане, не доводиться. Справа в тому, що в машинах із США всі прилади, радіо налаштовані під американські одиниці виміру. Наприклад, це градуси у Фаренгейтах, кілометри за милі. Водієві з нашої країни складно зорієнтуватися та швидко переводити ці показники. Саме тому русифікація Lexus є обов'язковою процедурою.

Особливості перепрошивки

Русифікація машини у нашій компанії не займе багато часу. Роботи виконуються досвідченими фахівцями, які використовують перевірене обладнання. Можна бути впевненими, що всі процедури будуть виконані точно і на найвищому рівні.

ЕТАПИ РУСИФІКАЦІЇ

  • Переклад у кілометри. В американських машинах одиниця виміру – це милі. Майстри проведуть налаштування приладів відповідно до метричної системи. Дані відображатимуться за кілометри.
  • Переклад у градуси за Цельсієм. У машинах із США температура відображається у градусах за Фаренгейтом. Відбувається налаштування їх у звичний режим – градуси за Цельсієм.
  • Програмування радіо. Спочатку в машині йде настроювання для американських частот. Їх збивають, а потім роблять сітку частот для нашої країни.
  • Переклад psi на pa. Це також важлива процедура, від якої залежить комфортність керування автомобілем.

ФАХІВЦІ СЕРВІСУ

Русифікація Лексус проводиться лише досвідченими майстрами сервісу. Використовується якісне та перевірене обладнання. Саме тому вдається досягти неперевершеної точності та швидкості робіт. Зазвичай процес налаштування забирає не більше одного дня.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Наші контакти